آموزشگاه موسیقی گام

 

آموزش سنتور در کرج

آموزش سنتور در کرج

آموزش سنتور در کرج

آکادمی تخصصی آموزش سنتور در کرج گام موزیک با هدف تدریس ساختارمند و جامع ساز سنتور و چشم انداز آموزش اصولی مهارت‌های نوازندگی سنتور از سطوح مبتدی تا پبشرفته کلاس‌های آموزشی خود را به علاقمندان این ساز ارائه می‌دارد. ما بعنوان بهترین آموزشگاه سنتور در کرج دارای منابع آموزشی تدوین شده اختصاصی و کاملا تکنیکی برای تدریس سنتور به هنرآموزان گرامی خود هستیم. تلاش ما فراهم آوری بستری مناسب، آکادمیک، فضای آموزشی استاندارد و با کیفیت  جهت یادگیری متمرکز و گام به گام ساز سنتور برای دانش آموزان مستعد یادگیری این ساز اصیل است. ضمن اینکه کلاس‌های آموزش سنتور در کرج توسط اساتیدی که در این رشته تجارب آموزشی و تحصیلات آکادمیک دارند برگزار می‌شوند. بنابراین آموزشگاه قدرتمند موسیقی گام شما را در مسیر رسیدن به هدف والای نواختن حرفه ای سنتور همراهی می‌کند. 

آموزش سنتور در کرج

آموزشگاه تخصصی آموزش سنتور گام موزیک با ایجاد محیط آموزشی با کیفیت و آکادمیک موسیقی برای رده های سنی کودکان تا بزرگسالان، با فراهم کردن امکانات و تجهیزات نوازندگی سنتور و تاکید بر یادگیری متمرکز، اصولی و تکنیکی در کنار شما علاقمندان به دنیای موسیقی و ساز سنتور است.

آموزش سنتور در کرج

آکادمی سنتور گام موزیک با داشتن سال‌ها تجربه آموزشی موفق موسیقی از جمله آموزش تکنیکی سنتور در کرج، توانسته است هنرجویان مستعد و علاقمند زیادی را در رده‌های سنی مختلف کودکان و بزرگسالان، در سطوح مبتدی تا حرفه ای آموزش دهد.
آنچه از ما بعنوان بهترین مرکز آموزش سنتور کرج انتظار می‌رود ارائه راهکارهای موثر و ساده سازی در تدریس ساز سنتور برای دانش آموزانمان در کلاس تخصصی سنتور کرج است.
آشنایی با ساختار سنتور و اینکه در چه دسته بندی از سازها و سبک‌های موسیقی قرار دارد اولین اقدام بهترین مدرس سنتور در کرج برای آموزش و انتقال دانش خود به فراگیران است. سنتور سازی ذوزنقه‌ای شکل متساوی‌ الساقین است و از نوع ساز مضرابی محسوب می‌شود.
این نکته را هم در نظر داشته باشید که به طور کلی سازهایی که طول سیم در ساختار آنها ثابت است و در حین نواختن نت‌ها بر روی هر یک ازسیم ها، هیچ تغییری در اندازه و طول سیم‌ها ایجاد نمی‌شود، ساز زهی زخمه‌ای اطلاق می‌شوند.
محدوده صدایی سنتور حدود 4 اکتاو است و یکی از گسترده ترین سازهای ایرانی محسوب می‌شود. در این ساز صدای سیم ها توسط ضربه های “مضراب” به صدا در می آیند.
برای مثال ساز قانون نیز از این دسته سازها است. زیرا در اصل، کار هر سیم این است که مثلا در یک کوک ثابت، فقط یک نت را به اجرا در آورد. هنگام اجرای نت‌ها در سازهای زهی زخمه‌ای مقید مانند تار و سه تار یا کمانچه هر بار که با دست چپ یکی از سیم‌ها را روی نقطه‌ای از دسته ساز می‌فشاریم، طول سیم مرتعش را تغییر داده و به تبع آن نت یا صدای سیم را عوض کرده‌ایم. پس هر سیم قادر به اجرای چندین نت هست.
جعبه صوتی سنتور که شکل کلی ساز را مشخص می‌کند تشکیل شده است از دو صفحه‌ی ذوزنقه‌ای شکل و کلافی از چوب که به شکل عمودی مابین این دو صفحه قرار می‌گیرد.

مطالعه بیشتر: آموزش تخصصی پیانو در کرج

تدریس سنتور در کرج

سنتور جزو سازهایی هست که معمولا هنرجو در زمان کمتری شروع به اجرای قطعات می کند که یعنی هم برای سن‌های پایین و هم سن‌های بالا بسیار مناسب است.
سنتور یکی از سازهای خوش صدا و قدیمی ایرانی است و جزو سازهای زهی زخمه ای محسوب می‌شود. ساز سنتور به دلیل صدای شفاف و تحرک ریتمیک بالا از قابلیت تکنیکی بسیار خوبی برخوردار است. بنابراین این ساز هم برای تک نوازی و هم گروه‌نوازی بسیار مناسب است.

آموزش سنتور در کرج

کوک کردن این ساز به دلیل تعداد زیاد سیم‌ها از موارد چالش برانگیزی است. معمولا برای هنرجویان به تنهایی و در ابتدای فراگیری دوره آموزشی، کمی سخت است. این ساز در دستگاه‌های مختلف نیازمند کوک‌های متفاوتی است. که هنرجویان در طی دوره متوسطه کوک کردن سنتور را نیز یاد می‌گیرند.
آکادمی گام موزیک بعنوان برترین آموزشگاه موسیقی در شهر کرج در زمینه تدریس سنتور در کرج هنرآموزان زیادی را تا به امروز همراهی کرده است. تجربه سالها آموزش موفق ساز سنتور ما را با افراد زیادی که سطح یادگیری‌شان متفاوت بوده آشنا کرده است. اکثر افرادی که در آموزش ساز سنتور موفق بوده‌اند در کنار شرکت در کلاس‌های سنتور در کرج آکادمی ما توانسته‌اند هوش و علاقه خود را در زمینه آموزش سنتور با گوش سپردن و دنبال کردن آثار فاخر اساتید برجسته موسیقی ایرانی و بعضا خوانندگان موفق این عرصه افزایش دهند. این پیگیری‌های کوچک در حین یادگیری تاثیر بسزایی در آشنایی هرچه بیشتر این افراد با سنتور کرده است.
مطالعه بیشتر: تدریس‌تکنیکی آواز پاپ در کرج

آموزش سنتور در کرج
بهترین آموزشگاه ساز سنتور کرج

بهترین آموزشگاه سنتور در کرج

امروزه بنابر شدت و علاقه افراد برای یادگیری و حضور در کلاس آموزش سنتور مراکز زیادی خود را بعنوان آموزشگاه سنتور معرفی می‌کنند. اما آنچه باعث تمایز بین آنهاست توجه به برخی نکات تکنیکال و لازم الاجرا در یک آموزشگاه موسیقی است. آکادمی سنتور گام موزیک بعنوان بهترین آموزشگاه سنتور در کرج برای اثبات این ادعا سالها تجربه و تخصص اموزش موسیقی را به همراه عشقی وافر در آموزش سنتور  و با بکارگیری برترین و جدیدیترین اصول آموزشی روز ادامه داده است. 
از مزایای  شرکت در آموزش سنتور در کرج و حضور در محیط آکادمیک، نسبت به آموزش‌های آنلاین موسیقی این است که علاوه و تذکر و یادآوری‌های مداوم نکات ضروری توسط استاد و رفع ایرادات هنرآموز در حین نواختن، یا حتی خطا در نحوه گرفتن مضراب ها و نشستن پشت سنتور ،کوک کردن ساز و غیره را هم به شما متذکر می‌شود.
آشنایی درست با اجرای سازنده ساز سنتور، متد‌ها و ردیف‌های موسیقی ایرانی بسیار مهم است. آشنایی و اطلاع از این مبانی مهم است. زیرا اگر این موارد در ابتدای آموزش و تدریس سنتور در کرج از جانب استاد بدرستی به دانشجو آموزش داده نشود، این یادگیری ناقص و پرخطا در ذهن هنرجو نهادینه شده و دیگر عادت به درست نواختن و اجرای سنتور سخت می‌شود.
مطالعه بیشتر: آموزش تخصصی گیتار در کرج

 

آموزش تخصصی ساز سنتور در کرج

یکی از مهمترین مراحل تدریس ساز سنتور ، آشنا شدن با ساختار آن  است. در آغاز به هنرجویان در مورد خود ساز و تاریخچه آن آموزش‌هایی داده می‌شود. علاوه بر این شیوه نشستن صحیح تاثیر بسیاری برکیفیت نوازندگی می‌گذارد.
تسلط به حرکت دستان و مچ از عوامل بسیار موثر در نوازندگی سنتور می‌باشد که این مهارت با تکرار و تمرین بدست می‌آید. بنابراین یکی از موارد قابل بررسی در مشاوره های سنتور ، داشتن پتانسیل چرخشِ مُچ در هنرجو است.

خوشبختانه تدریس سنتور در کرج در آموزشگاه گام به صورت تخصصی و تکنیکی با رعایت اصول اصلی حالات نشستن و نگهداری صحیح مضراب‌ها برای نواختن برگزار می‌شود.

داشتن نظم آموزشی در هنگام جلورفتن مفاهیم و متدهای آموزشی از جمله مزایای حضور در کلاس سنتور در کرج است. اجرای یک برنامه آموزشی مدون و از قبل تعیین شده در آکادمی تخصصی آموزش سنتور در کرج برای هنرجویان الزمی است.

آموزش سنتور در کرج

طبیعتا در سازهای زهی مضرابی مطلق به علت عدم وجود دسته، شکل کلی ساز همان شکل جعبه صوتی ساز است.
پیش‌تر ذکر کردیم که ساز سنتور به شکل ذوزنقه است. اگر دقت کنید دو ضلع آن از مابقی اضلاع بزرگتر است که از نظر اندازه، در حدود 36 سانتی متر و 90 سنتی متر ساخته شده اند.  از نظر فنی همیشه ضلع 90 سانتی متری (بزرگترین ضلع ساز) همیشه مقابل فرد نوازنده قرار می‌گیرد. نوع معمول ساز سنتور نه خرک سل کوک است و اجزای اصلی آن عبارت اند از جعبه صوتی، خرک، گوشی و سیم گیر.

آنچه در ساخت و هنگام خرید سنتور باید مورد توجه قرار بگیرد نوع چوبی است که ساز را با آن می‌سازند. بهترین نوع چوب درخت گردو، آزاد و فوفل است که بسته به استفاده از هر کدام در قیمت ساز تاثیر دارد.

مطالعه بیشتر: آموزش ساز ویولن در کرج 

قیمت آموزش سنتور در کرج

یکی از مسائلی که گاها از طرف هنرجویان عزیز باعث ایجاد تردید برای شرکت در کلاس سنتور در کرج شده است توجه به هزینه آموزش سنتور در کرج است. در مورد این موضوع باید خیال شما را برای گرفتن تصمیم گیری نهایی راحت کنیم. بطور کلی در یادگیری یک مهارت موسیقی، صرفا نباید به جنبه هزینه آموزش سنتور دقت کرد. زیرا شما ممکن است با پرداخت هزینه‌های آموزشی گزاف یادگیری خود را شروع کنید اما با صرف زمان متوجه شوید که سطح کیفیت اموزشی شما بسیار پایین است!! بنابراین در بدترین حالت ممکن شما از انگیزه بالای خود در شروع کار دست کشیده و کم‌کم وقتی برای هدف خود نگذارید.
آنچه برای ما در آکادمی تخصصی تدریس سنتور کرج مهم است این است که کیفیت تدریس ساز سنتور را به بهای هزینه‌های گزاف و بالاتر از حد معمول فدا نکنیم. برای گام موزیک خیلی مهم است که تمامی هنرجویان  این آموزشگاه با توجه به سبک تدریس و کیفیت آموزشی بالای آن، روزی در کسوت برترین‌های موسیقی ایران فعالیت حرفه‌ای و درخشانی داشته باشند. اما در خصوص پرداخت هزینه ها و شهریه کلاس سنتور در کرج با خیال راحت با کارشناسان ما در گام موزیک در تماس باشید تا بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهند. منتظر دیدار شما عزیزان در جمع هنرآموزان مستعد و با انگیزه کلاس سنتور در کرج هستیم.

بهترین کلاس سنتور در کرج

آموزش سنتور در کرج

 یک توصیه کاربردی به هنرجویانی که برای شرکت در کلاس سنتور در کرج در آکادمی گام موزیک ثبت نام می‌کنند داریم. اینکه قبل از هر اقدامی بررسی نمایید که به اموزش سازهایی با صدای بلند علاقمندید یا سازهایی با صدای کمتر؟ زیرا ساز سنتور دارای صدای بلندی است و اگر شما جزء افرادی هستید که با صدای بلند رابطه خوبی ندارید پس این احتمال وجود دارد که با آموزش این ساز ‌نتوانید ارتباط زیادی برقرارکنید.
در نتیجه هنرجوی پر تلاش برای فراگیری آموزش‌ها و تمرین نکات تدریس شده دائما در تلاش است و دیگر عدم انگیزه و تنبلی و سهل انگاری در دوره اموزشی نمی‌کند. این امر منجر به مسئولیت پذیری هنرجویان نیز می‌شود که در نهایت با ایجاد انگیزه و حس رقابت مثبت با سایر هم دوره‌ای‌ها آموزشی کامل و عالی را می‌گذرانند.
در آکادمی سنتور گام موزیک بعنوان بهترین آموزشگاه سنتور شناخته شده در کرج فرصت‌های یادگیری و تمرین سنتور را با استفاده از منابع آموزشی متنوعی شامل کتاب‌ها، نت‌ها، ویدئوها و غیره محیا کرده ایم. این تجهیزات و امکانات آموزشی به هنرجویان در کلاس در حین آموزش و تدریس سنتور کمک کنند تا بالاترین میزان یادگیری را در داشته باشند.

تدریس خصوصی سنتور در کرج

آموزش سنتور در کرج

امروزه به دلیل مشغله و عدم هماهنگی برخی ساعات با امور مهم و ضروری زندگی، برخی هنرآموزان مایلند که آموزش تخصصی ساز سنتور را به صورت خصوصی با استاد خود بردارند. در اینصورت عزیزانی که علاقه دارند تا آموزش سنتور در کرج را به صورت خصوصی دنبال کنند براحتی و بدون نگرانی زمانبندی‌های مفید و منعطف اموزشی را هم داشته باشند.
آنچه در خصوص تشکیل کلاس‌ خصوصی سنتور در کرج مهم است بدانید این است که، هیچ تفاوتی در بیان اصول، متد و مفاهیم آموزشی، همچنین ارائه سر فصل‌های اموزشی با سایر کلاس‌های حضوری تدریس سنتور در کرج وجود ندارد.
تنها نکته دارای اختلاف امکان ایجاد زمانبندی تشکیل کلاس‌های خصوصوی تدریس سنتور در آکادمی گام موزیک است. ما در بهترین آموزشگاه موسیقی کرج مبتکر ارائه درسنامه آموزش تدریس سنتور در کرج است. هدف ما در این مجموعه امکان ایجاد شرایط آسان یادگیری اصولی و حرفه ای سنتور در شهر کرج است. بنابراین تمام نیازها و پیش‌نیازهای شما از قبل بررسی شده و یک پاسخ و راه حل آسان و انعطاف پذیر برای یک هنرآموز مستعد یادگیری فراهم شده است.

بهترين استاد سنتور در کرج

در بروزترین متدهای اموزشی موسیقی همواره بر دو اصل مهم و پیوسته تاکید بالایی شده است. اولین مورد پیروی از آموزش‌های استاد خوب و دیگری که استفاده از یک ساز خوب موسیقی است.
آموزش سنتور در کرج نزد اکادمی موسیقی گام نیز بر این اصل آموزشی تدوین شده است. همکاری با استاتید مجرب و دانش آموخته موسیقی در سطح آکادمیک از اولین فاکتور‌های ما در انتخاب اساتید است. زیرا ایشان با تسلط و تبحر بیشتری به آموزش جامع، کاربردی مباحث و تکنیک‌های اموزشی می‌پردازد. نکته مهم دیگری که ما از ویژگی‌های برتر یک استاد موسیقی خصوصا در تدریس سنتور انتظار داریم داشتن بیانی واضح و گویا در ارائه و نحوه آموزش سنتور در کرج است.

آموزش سنتور در کرج
بهترین استاد سنتور در کرج

برای ما این ویژگی بسیار قابل تامل است زیرا با برقراری ارتباط و درک مطالب آموزشی هنرجو رابطه مستقیم دارد. هرچه بیان اساتید شیوا و گویا باشد سرعت یادگیری و پیشرفت هنر آموز نیز بالاتر است. این ویژگی در ایجاد انگیزه برای تدام آموزش و شرکت در کلاس سنتور در کرج نیز موثر است. یک استاد خوب حتی با اجرای نحوه صحیح نشستن پشت ساز و نگهداری مضراب‌ها جهت نواختن سنتور می‌تواند حس زیبای انگیزه را در هنرجو زنده کند. داشتن حس انعطاف در سبک آموزش توسط بهترین استاد آموزش سنتور در کرج برای هنرآموزان مبتدی و حتی اشخاصی که آشنایی قبلی با ساز سنتور دارند، موجب می‌شود که هنرجویان در طی زمانبدی آموزش‌ها بتوانند براحتی شیوه و سبک مورد علاقه خود را  درک و دنبال کنند.

بهترین استاد سنتور خانم در کرج

آموزش سنتور در کرج
استاد سنتور خانم در کرج - بهترین استاد سنتور خانم کرج

گام موزیگ با داشتن تجربه سالها آموزش آکادمیک سنتور در کرج، به گروه های سنی مختلف مفتخر به همکاری و همیاری بهترین اساتید خانم در جهت تدریس سنتور در شهر کرج است. هدف ما داشتن بهترین بازدهی لازم را برای پاسخ به نیاز به برقراری ارتباطات موثر و تعاملات اخلاقی و اجتماعی برای هنرجویان خردسال و همچنین بانوان خلاق در سلیقه های مختلف است.
آموزش و نواختن موسیقی هرگز مختص به گروه و جنسیت خاصی نیست. به عقیده ما هر کسی در هر دوره سنی تنها با داشتن علاقه، استعداد، تمرین و استمرار در آموزش به درجات بالایی خواهد رسید.
برترین استاد خانم سنتور در کرج  از منظر گام موزیک، شخصی است که دارای سابقه آموزشی درخشان و اجرایی موفق در دوره کاری خود است. یک استاد تراز اول آموزش سنتور دارای تجربه اموزش به تمام سنین و افراد در کارنامه موفق آموزشی خود است. داشتن صبر و حوصله بالا خصوصا در زمان آموزش به کودکان علاقمند به یادگیری ساز سنتور بسیار مهم است. برای مثال در آموزش کامل کوک کردن ساز سنتور که همیشه برای یک هنرجو امری لازم است، هرچه با حوصله و دقت بالایی اموزش ارائه شود، کاربردی تر است.
اعتماد شما به ما در زمینه شرکت در کلاس های خصوصی و غیر خصوصی آموزش سنتور در کرج باعث شد که ما تمامی امکانات و تمهیدات لازم را جهت ارائه هرچه بهتر و بیشتر سطوح آموزشی خود را فراهم کنیم.

قیمت کلاس سنتور در کرج

تعرفه آموزش سنتور در کرج بر اساس در نظر گرفتن برخی فاکتورهای مهم و موثر تعیین می‌شود. آموزشگاه سنتور گام بر اساس فراهم آوردن محیطی کاملا آکادمیک و با استفاده از بهترین تجهیزات و ادوات ضروری برای آموزش و تدریس ساز سنتور به هنرجویان خود در رتبه بهترین آموزشگاه‌های تخصصی موسیقی در سطح کرج است. این آکادمی همچنین بدلیل همکاری با اساتید با سابقه و با تجربه آموزش سنتور در کرج توانسته است بهترین سطح بندهی آموزشی را برای گروه‌های مبتدی، متوسط و حرفه‌ای برای کلاس سنتور در نظر بگیرد و آموزش سنتور را متناسب با این بخش‌بندی جهت پیشرفت و افزایش کیفیت یادگیری هنرجویان بکار گیرد. بنابراین  آکادمی تخصصی آموزش سنتور ما تعرفه آموزش سنتور در کرج و قیمت کلاس سنتور در کرج را به منصفانه ترین شکل برای علاقمندان به سنتور ارائه کرده است.

آموزشگاه موسیقی گام موزیک برای علاقمندان به ساز سنتور و شرکت در کلاس‌های خصوصی و غیر خصوصی سنتور در کرج ویژه ترم بهار را با بهترین تعرفه و قیمت آموزشی ارائه کرده است. جهت اطلاع از نحوه ثبت نام و چگونگی شرکت در کلاس‌ها با کارشناسان ما در بهترین آموزشگاه موسیقی کرج تماس حاصل فرمائید.

آموزشگاه موسیقی سنتور در کرج

هدف اموزشگاه گام موزیگ علاوه بر اجرای آموزش اصولی و تکنیکی سنتور به هنرجویان، ارائه فرصت های اجرای مشترک بین آنها در محیطی دوستانه و کاملا اکادمیک است. داشتن تجربه هم‌نوازی با سایر نوازندگان سنتور باعث ایجاد انگیزه و حس توانمندی مضاعف در فراگیران شده و به تثبیت آموخته ها و افزایش حس اعتمادبفنس در اجرا و نواختن سنتور نیز می‌شود.
از آنجایی که سنتور، سازی است که با شکوه و رونقی خاص هم در موسیقی کلاسیک و هم موسیقی سنتی جاودانه شده است تدریس و آموزش تکنیکی سنتور  سنتور در کرج یکی از افتخارات آموزشگاه گام موزیک می‌باشد. این ساز با صدایی دلنشین و تکنیک‌های خاص خود، قدرتی خارق‌العاده برای ایجاد ارتباط عمیق با اهنگسازی و آرامش بیشتر درونی برای علاقمندان به یادگیری این ساز و همچنین شنوندگان آن دارد.
همچنین آموزشگاه تخصصی سنتور گام موزیک با ارائه آموزش‌ تخصصی سنتور در کرج به شما این امکان را می‌دهد تکنیک‌های پیشرفته نواختن سنتور را فرا بگیرید. از نت‌نویسی و قرائت نت‌ها تا به اجرا در آوردن تکنیک‌های اجرایی پیشرفته سنتور را در کلاس‌های تکنیکی ما مسلط شوید.

آموزش ساز سنتور - کلاس خصوصی سنتور در کرج - تدریس خصوصی سنتور در کرج

توجه داشته باشید که این ما در اینجا تلاش کردیم تا مهمترین و تاثیر گذارترین ویژگی‌هایی که در فرایند آموزش و تدریس سنتور در کرج لازم و مهم است را برایتان شرح دهیم. توجه و عمل به این ویژگی‌هاست که یک آموزشگاه خوب تدریس سنتور در کرج  را از بین سایرین متمایز می‌کند. بنابراین ممکن است شما دارای نیازها و ترجیحات خاصی برای انتخاب و شرکت در کلاس و آموزشگاه سنتور داشته باشید. پس مهم است که قبل از انتخاب آموزشگاه، بازدیدهای شخصی از آموزشگاه‌ها بعمل آورده ، و با  انجام مشاورهای اصولی و با کیفیت و استاندارد زیر نظر استادان سنتور کرج اقدامی درست داشته باشید. همچنین در این بین، مطالعه نظرات و تجربیات دیگران را  هم در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین آموزشگاه سنتور در کرج را برای خود انتخاب کنید.
بهترین آموزشگاه سنتور کرج می‌تواند با ایجاد فرصت‌های اجرا برای دانش‌آموزان  در سرعت یپشرفت و یادگیری  در کلاس سنتور موثر واقع گردد. این فرصت‌های اجرایی می‌تواند شامل برگذاری کلاس‌های گروهی سنتور، کنسرت‌های گروهی و یا انفرادی در حضور سایرین باشد. این فرصت‌ها به دانش‌آموزان کمک می‌کنند تا تجربه و اعتماد به نفس خود را در نواختن  هرچه بهتر سنتور بهبود دهند.

آموزشگاه سنتور در کرج - بهترین آموزشگاه ساز سنتور کرج - آموزش خصوصی سنتور در کرج

آموزش و تدریس سنتور در کرج توسط اساتید مجرب در آموزشگاه موسیقی گام برگزار می‌گردد. برای اطلاعات بیشتر درباره آموزش سنتور و نحوه ثبت نام و شرکت در کلاس سنتور در کرج  همچنین روزهای تشکیل کلاس سنتور و حضور اساتید آموزش سنتور در کرج می‌توانید همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۲۰ با کارشناسان ما در آکادمی تخصصی آموزش سنتور گام موزیک تماس بگیرید.
جهت آشنایی با سایر خدمات آموزشی گام موزیک با کارشناسان آکادمی گام موزیک تماس خاصل فرمایید. 

25 نظر
 • عبدالحمید خانی
  نوشته شده در 14:34h, 28 آوریل پاسخ

  یکی از مهمترین مراحل آموزش سنتور آشنایی با ساختار این ساز هست که خوشبختانه در آموزشگاه شما قبل از تدریس هنر آموزان را با تاریخچه این ساز آشنا میکنند ممنونم از مطالب خوبتون

  • GammMusic
   نوشته شده در 10:10h, 04 آگوست پاسخ

   درود بر شما جناب خانی از لطف شما متشکریم. تلاش همیشگی ما در آکادمی گام، آموزش درست و تکنیکی موسیقی به هنرآموزان عزیز هست.

 • غزل حمیدی
  نوشته شده در 14:49h, 28 آوریل پاسخ

  سلام آبا آموزش ساز سنتور رو برای کودکان زیر ۱۰ سال برای شروع آموزش پیشنهاد میدین ؟

  • GammMusic
   نوشته شده در 10:46h, 04 آگوست پاسخ

   درود بر شما خانم حمیدی عزیز
   از اهداف مهم گام موزیک استعدادیابی موسیقی و پرورش آن در کودکان هست. پیشنهاد می‌کنیم در رابطه با آموزش ساز سنتور برای کودکان با شماره های ۰۲۶۳۴۲۱۲۲۰۳ و ۰۲۶۳۴۲۱۰۲۹۶تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

 • جلال نظامی
  نوشته شده در 20:49h, 29 آوریل پاسخ

  سلام وقت بخیر
  آموزش سنتور برای هنرآموزان مبتدی چقدر زمان میبره ؟

  • GammMusic
   نوشته شده در 21:51h, 02 آگوست پاسخ

   درود بر شما آقای نظامی
   پیشنهاد می‌کنیم با آموزشگاه گام به شماره های ۰۲۶۳۴۲۱۲۲۰۳ و ۰۲۶۳۴۲۱۰۲۹۶تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

 • نوشا
  نوشته شده در 16:42h, 05 سپتامبر پاسخ

  درود بر شما. من یادگیری ساز سنتور رو در آموزشگاه شما شروع کردم. چقدر شرکت تو کلاس اموزش سنتور برام لذت بخش بود. ممنون از شما

 • شیدا لطفی
  نوشته شده در 11:50h, 02 فوریه پاسخ

  با سلام خیلی خوشحالم که تونستم برای آموزش سنتور در آموزشگاه شما ثبت نام کنم، شما از معتبرترین آموزشگاه های موسیقی تو کرج هستین.

  • GammMusic
   نوشته شده در 10:52h, 09 فوریه پاسخ

   درود بر شما شیدای عزیز .از همراهی شما با آکادمی گام موزیک سپاسگذاریم. موفق باشید.

 • sara moradi
  نوشته شده در 16:40h, 22 می پاسخ

  سلام من به تازگی کلاس آموزش سنتور رو در اکادمی شما شروع کردم. میخواستم از استاد عزیزم تشکر کنم برای آموزش خوبشون

  • GammMusic
   نوشته شده در 11:45h, 23 می پاسخ

   درود بر شما سارای عزیز. همراهی شما با آکادمیگام موزیک و آموزش تخصصی سنتور باعث افتخار است. موفق باشید

 • نسرین وحدتی
  نوشته شده در 18:51h, 26 اکتبر پاسخ

  سنتور یه دنیای زیبا و بی انتهاست. خیلی خوشحالمدر کنار بهترین استاد سنتور کرج اموزش میبینم.ممنون از مدیریت آکادنی گام‌ موزیک

  • GammMusic
   نوشته شده در 19:34h, 28 اکتبر پاسخ

   درود بر شما خانم وحدتی. از همراهی شما با آکادمی گام موزیک سپاسگذاریم موفق باشید.

 • مصطفی کاظمی
  نوشته شده در 16:04h, 31 اکتبر پاسخ

  من و پسرم آموزش سنتور رو به صورت خصوصی در آموزشگاهتون شروع کردیم. می‌تونم بگم بهترین استاد سنتور کرج به ما تدریس میکنن و خیلی از شرکت و همراهی در این کلاس خوشحالیم

  • GammMusic
   نوشته شده در 16:08h, 02 نوامبر پاسخ

   درود بر شما آقای کاظمی عزیز. از اینکه برای آموزش سنتور آکادمی گام موزیک رو انتخاب کردید مسروریم. موفق باشید

 • حسام مشیری
  نوشته شده در 13:26h, 16 نوامبر پاسخ

  راهنمایی درست زمانی که هنرجو در حال نواختن سنتور هست، برای درست گرفتن مضراب ها و درست نشستن بنطرم خیلی مهمه. ممنونم از استاد عزیزم که مرتب بهم گوشزد میکنن تا ملکه ذهنم بشه

  • GammMusic
   نوشته شده در 20:48h, 18 نوامبر پاسخ

   درود بر شما حسام عزیز. توجه به نکات مهم و اصولی که استاد سنتور در کلاس، برایتان متذکر می‌شود باعث پیشرفت در مسیر آموزشی تان می‌شود. موفق باشید.

 • رضا مراقبتی
  نوشته شده در 15:19h, 23 نوامبر پاسخ

  شرکت در کلاس سنتور و اجرای هماهنگ با سایر هم دوره ای ها خیلی اشتیاق منو در آموزش سنتور و ادامه ش ت غیب کرده. ممنونم از خلاقیت هاتون در سبک آموزش

  • GammMusic
   نوشته شده در 17:20h, 25 نوامبر پاسخ

   درود بر شما رضا عزیز، از اینکه آموزشگاه تخصصی سنتور گام موزیک را برای حرفه ای شدن انتخاب کردید متشکریم. موفق باشید

 • ارغوان سعادتی
  نوشته شده در 17:03h, 30 نوامبر پاسخ

  من برای شرکت در کلاس سنتور در شهر کرج به خیلی از آموزشگاه ها رفتم و سر کلاسای سنتورشون نحوه کارشون رو دیدم. اما نوع تدریس و آموزش سنتور در گام موزیک خیلی خاص و اصولی بود و محیط کاملا آکادمیک و عالی بود. با تشکر از مدیریت و اساتید مجموعه

  • GammMusic
   نوشته شده در 17:45h, 02 دسامبر پاسخ

   درود بر شما خانم سعادتی. از همراهی شما با آکادمی تخصصی آموزش سنتور گام موزیک خرسندیم. موفق باشید.

 • نعیمه قادری
  نوشته شده در 22:43h, 09 دسامبر پاسخ

  آموزش سنتوز زیر نظر بهترین استاد خانم در کرج افتخار بزرگی هست که خدا نصیب من کرده. امیدوارم بتونم به زودی جلوی جمع و با اعتماد بنفس زیباترین قطعه ها رو بنوازم.

  • GammMusic
   نوشته شده در 16:35h, 12 دسامبر پاسخ

   درود بر شما خانم قادری عزیز. شک نداشته باشید که با تمرین مستمر و حفظ علاقه به یادگیری به زودی توانایی اجرای قطعه های موسیقی را هم بدست می‌آورید.

 • نگار تیموریان
  نوشته شده در 17:12h, 26 دسامبر پاسخ

  آکادمی تخصصی آموزش سنتور گام بین سایر آموزشگاه ها یک برتری ویژه دارد و آن هم همکاری با بهترین اساتید آموزش سنتور خانم در کرج هست. بشخصه از اینکه زیر نظر استاد تراز اول خانم در کرج، آموزش میبینم لذت میبرم. موفق باشید

  • GammMusic
   نوشته شده در 17:44h, 30 دسامبر پاسخ

   درود بر شما نگار عزیز. از همرای شما با آکادمی تخصصی سنتور گام موزیک سپاسگذاریم. با آرزوی موفقیت برای شما بانوی توانمند

ارسال دیدگاه