آموزشگاه موسیقی گام

 

آموزش ویولن در کرج

آموزش ویولن در کرج

آموزش ویولن در کرج

آموزش ویولن در کرج در آموزشگاه موسیقی گام برگزار می‌گردد.
آکادمی گام موزیک یکی از بهترین آموزشگاه‌های تدریس تخصصی ساز ویولن در رده‌های سنی متفاوت زیر نظر برترین اساتید با تجربه در سطح کرج می‌باشد.
امروزه داشتن یک مهارت موسیقی که بصورت تخصصی بتوان آنرا فراگرفت، نواخت و حتی آموزش داد، یکی از بهترین راهکارها برای افزایش مهارت فردی است. آموزش ویولن در کرج نیز از این قاعده مستثنی نیست. آموزشگاه تخصصی گام موزیک نظر به ارائه آموزش های تخصصی در زمینه موسیقی کودک، آموزش سازهای ایرانی و کلاسیک در رده‌بندی بهترین آموزشگاه‌های تخصصی موسیقی در شهر کرج قرار دارد.

آموزش ویولن در کرج

ویولن سازی زهی و آرشه‌ای است و کوچک‌ترین عضو این خانواده به حساب می‌آید. بدون پرده بندی است و بیش از سه اکتاو وسعت صوتی دارد.
ویولن کوچک‌ترین و پرکاربرد‌ترین عضو خانوادۀ زهی آرشه‌ای غربی (ویولن، ویولا، ویولن سل، کنترباس) می‌باشد.
جنس ساز ویولن از چوب است و وزن سبک و اندازه‌اى کوچک دارد. بخش‌های تشکیل دهنده ساز ویولن بدنه، دسته و سر می‌باشند.
احتمالا روند تکاملی که منجر به پیدایش ویولن با مشخصات کنونی شد در اروپا و به قرن ۹ میلادی باز می‌گردد. بسیاری معتقدند که ویولن نمونه تکمیل شده ساز رباب است.
رباب سازی است که بعدها وقتی به اروپا آورده شد و تغییراتی در آن بوجود آمد به نام ربک در اروپا شهرت یافت.

برخی بر این باورند که ساز ویولن متعلق به یک امپراطوری در هند در ۵۰۰۰ سال قبل از میلاد بوده ‌است. و برخی دیگر ریشه آن را در افریقا و حتی کشورهای عربی می‌دانند.
ویولن در هنگام نواختن معمولاً روی شانه چپ قرار می‌گیرد و با آرشه که در دست راست نوازنده‌ است نواخته می‌شود.

تدریس ویولن در کرج -  کلاس ویولن در کرج

آموزش ویولن در کرج

ساز ویولن از جمله سازهای پرطرفداری است که برای یادگیری آن از هر گروه سنی طالب فراگیری و شرکت در کلاس آموزش ویولن در کرج هستند. هنرآموزان آکادمی گام موزیک بعد از مشاوره و انجام ثبت نام و حضور در کلاس آموزش ویولن باید مراحل آموزشی را طبق طرح سر فصل های درسی تدوین شده توسط این آکادمی را طی کنند. سپس در هر جلسه با بررسی تمارین و رفع ایرادات توسط بهترین استاد ویولن در کرج شما به رویای نوازندگی ویولن نزدیک می‌شوید.

از مزایای شرکت در کلاس ویولن در کرج به صورت حضوری داشتن دقت بالای استاد بر روند یادگیری هنرجو است. اینکه ایا شما تمام اصول لازم را در هنگام نشستن و نواختن ویولن رعایت می‌کنید امری است که در ابتدای اموزش و تدریس ویولن در کرج، مورد توجه اساتید می‌باشد.. نحوه درست در دست گرفتن ویولن و نواختن آن اولین گام اموزشی است که در صورت یادگیری درست آن، شما برای طی کردن باقی روند اموزشی به آن نیاز دارید.

آموزشگاه موسیقی گام موزیک به عنوان اولین آکادمی تخصصی آموزش ویولن در کرج با داشتن سال‌ها تجربه در تدریس ساز ویولن به هنرجویان متعدد توانسته است بهترین و کارامدترین متدهای آموزشی را  در امر اموزش ویولن در کرج  به کار گیرد. در نهایت با دادن مدرک معتبر به هنرآموزان فارغ التحصیل شده این ساز مسئولیت آموزشی خود را با سربلندی به اتمام برساند.

آموزش ویولن در کرج

کوک سیم‌های ویولن از زیر به بم به ترتیب عبارتند از: می‌ (سیم اول)، لا (سیم دوم)، ر (سیم سوم)، (سل)سیم چهارم).
توانایی‌های گسترده این ساز هم به لحاظ تکنیک هم ساختار ویولن را به سازی بسیار توانا برای اجرای قطعات کلاسیک و قطعات موسیقی ایرانی تبدیل کرده است. همچنین ویولن ساز اصلی ارکستر نیز محسوب می‌شود .
به طور کلی ویولن در هنگام نواخته شدن با 3 نقطه چانه، شانه و دست چپ در تماس است و هر یک از این نقاط بخشی از بار دست گرفتن ساز را به دوش می‌کشند.
ویولن توسط آرشه‌ای نواخته می‌شود که بطور کلی از 2 قسمت چوب و موی آرشه تشکیل می‌شود. موی آرشه از جنس دم اسب یا مواد مصنوعی است.
ویولن در اواخر دوره سلطنت ناصرالدین شاه به ایران آمد و به دلیل شباهت آن با ساز کمانچه، نوازندگانی مانند تقی دانشور، حسین هنگ آفرین، و ابراهیم آژنگ در دارالفنون به فراگیری این ساز مشغول شدند.

آموزش ویولن به کودکان در کرج

تدریس ویولن در کرج فقط مختص به گروه سنی خاص و یا افراد با تجربه در حوزه موسیقی نیست. در آکادمی موسیقی گام موزیک آموزش پیانو در کرج برای گروه‌های سنی مختلف از کودکان تا بزرگسالان طرح درس شده است. هنرآموزان صرفه نظر از پیش زمینه آموزشی و یادگیری‌های قبلی از سطوح مبتدی تا پیشرفته آموزش می‌بینند. ساز ویولن از جمله سازهایی است که طرفداران خود را در هر گروه سنی دارد. ممکن است شما در اطراف خود کودک خردسالی را بیینید که توانایی خوبی در نواختن ویولن برخوردار است و این موجب شگفت زده شدن شما نیز باشد. اما آنچه بر همگان روشن است این است که کودکان هم در صورت داشتن علاقه و پشتکار و همچنین شرکت در کلاس ویولن در کرج، با صرف وقت و تمرین و ممارست می‌توانند در این عرصه به خوبی استعداد و هنر خود را برهمگان نمایش دهند.

پیش تر برایتان شرح دادیم که آموزش ساز ویولن محدود به سن و سال و جنسیت خاصی نیست. شما با هر میزان از بودجه که در دسترس داشته باشید می‌توانید برای شرکت در کلاس ویولن در کرج اقدام کنید.

بهترین کلاس ویولن

یک اصل مهم را بارها در طول زندگیمان شنید‌ه‌ایم که توجه به کیفیت از کمیت آن بیشتر ارزش دارد. اگر شما تمرین‌های آموزشی و نکاتی که در حین آموزش ویولن در کرج را با دقت، توجه و علاقه زیاد تمرین کنید بسیار موثر تر است. تا اینکه که کاملا بدون توجه فقط با ساز درگیر شوید و نام آنرا تمرین بگذارید. با شرکت در کلاس اموزش ویولن و داشتن ممارست و تمرین و تکرار اصول تخصصی آموزش داده شده به شما به رویای ویالونیست شدن نزدیک و نزدیک تر می‌شوید.

پیش‌تر برایتان شرح دادیم که آموزش ساز ویولن محدود به سن و سال و جنسیت خاصی نیست. شما با هر میزان از بودجه که در دسترس داشته باشید می‌توانید برای شرکت در کلاس ویولن در کرج اقدام کنید. کلاس ویولن در کرج در آموزشگاه گام از سطح مبتدی تا حرفه ای به صورت خصوصی و گروهی برگزار می‌گردد و با اجراهای زنده نیز همراه است برای اطلاعات بیشتر می‌توانید همه روزه از ساعت 10 الی 20 با آموزشگاه موسیقی گام تماس بگیرید.

مشاهده ویدئو آموزش ویولن در اپارات گام موزیگ

16 نظر
 • آروشا خسروی
  نوشته شده در 17:08h, 24 آوریل پاسخ

  سلام و عرض ادب من خیلی دوست دارم ساز ویولن یاد بگیرم ولی چپ دست هستم آیا میتونم این ساز رو در دستانم درست نگه دارم و یاد بگیرم ؟

  • GammMusic
   نوشته شده در 14:47h, 17 اکتبر پاسخ

   درود بر شما آروشای عزیز. در این خصوص به شما این اطمینان را میدهیم که هیچ فرقی ندارد شما چپ دست باشید و یا راست دست! در هرصورت نیازمند آن هستید که مهارتهایی را به جهت نواختن ویولن بیاموزید که تا بحال آموزش ندیده اید. تمرین و ممارست در فرایند یادگیری بسیار مهم است. پیروز و موفق باشید.

 • حمید بنفشه خواه
  نوشته شده در 15:43h, 30 آوریل پاسخ

  ساز ویولن از لحاظ تکنیکی از جمله سازهای بسیار توانایی است که از جمله سازهای اصلی در اجرای ارکستر میباشد بنده از هنرجویان آمورشگاه شما هستم و تشکر میکنم از استاد عزیزم

  • GammMusic
   نوشته شده در 14:35h, 01 نوامبر پاسخ

   درود بر شما حمید عزیز از همراهی شما با آکادمی گام موزیک متشکریم.موفقیت شما آرزوی ماست.

 • الهه نظری
  نوشته شده در 17:19h, 02 می پاسخ

  سلام شرایط سنی برای آموزش ساز ویولن به جه صورت هست برای ثبت نام فرزندم در آموزشگاه شما سوال میکنم ؟

  • GammMusic
   نوشته شده در 15:19h, 24 اکتبر پاسخ

   درود بر شما الهه عزیز. در این خصوص پیشنهاد می‌کنیم با مشاوران ما در آکادمی گام موزیک از طریق شماره های ۰۲۶۳۴۲۱۲۲۰۳ – ۰۲۶۳۴۲۱۰۲۹۶ تماس بگیرید تا به بهترین شکل شما را راهنمایی کنند. موفق باشید.

 • آوا حسینی
  نوشته شده در 16:33h, 04 می پاسخ

  سلام و عرض ادب
  برای کسانی که مبتدی هستن و تازه میخوان شروع کنن به آموزش ساز ویولن مدت زمان کلاسهای آموزشی به چه شکلی هست بهتره از کلاسهای گروهی استفاده بشه یا خصوصی؟

  • GammMusic
   نوشته شده در 14:34h, 17 اکتبر پاسخ

   درود بر شما آوای عزیز. درباره مدت زمان، اکادمی گام موزیک برنامه های آموزشی مدون و با انعطافی را برای آموزش هنرجویان تدبیر نموده است. اما در خصوص یادگیری ویولن به صورت کلاس گروهی و یا انفرادی تا حدی به نظر خود شما بستگی دارد. در صورت داشتن سوال در این زمینه با کارشناسان ما از طریق شماره های ۰۲۶۳۴۲۱۲۲۰۳ – ۰۲۶۳۴۲۱۰۲۹۶ نیز می‌توانید در ارتباط باشید.

 • منافی
  نوشته شده در 21:19h, 07 می پاسخ

  سلام وقت بخیر برای کسانی که مبتدی هستند و میخوان ساز ویولن یاد بگیرن چقدر زمان میبره یعنی مدت زمان آموزش چقدر طول میکشه؟

 • محمدرضا
  نوشته شده در 14:24h, 09 می پاسخ

  سلام برای یادگیری کامل ساز یولن چقدر زمان احتیاج هست و آیا شرایط سنی وجود داره ؟

 • لیلا زمانی
  نوشته شده در 15:32h, 10 می پاسخ

  من تازه مشغول آموزش ساز ویولن شدم ولی کوک کردن این ساز برام خیلی سخته آیا به مرور میتونم بهتر یاد بگیرم ؟

  • GammMusic
   نوشته شده در 11:06h, 25 آگوست پاسخ

   درود بر شما خانم زمانی عزیز. انجام کوک ساز به ممارست و تمرین مداوم احتیاج دارد. در طول دوره آموزش با کمک و راهنمایی استاد خود به توانایی و تبحر بالایی می‌رسید.

 • Fateme
  نوشته شده در 22:42h, 22 مارس پاسخ

  سلام و وقت بخیر
  بهترین ویولن برای مبتدی چی معرفی میکنید
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • GammMusic
   نوشته شده در 11:14h, 26 مارس پاسخ

   درود بر شما فاطمه عزیز. در خصوص سوالتون لطفا با شماره های ۰۲۶۳۴۲۱۲۲۰۳ – ۰۲۶۳۴۲۱۰۲۹۶ تماس بگیرید تا مشاوران ما در آکادمی گام موزیک شما رو راهنمایی کنند.

 • نگار فروتن فر
  نوشته شده در 17:01h, 22 می پاسخ

  با سلام من میخواستم بدونم میشه برای ترم تابستون آموزش ویولن رو به صورت خصوصی بهم تدریس کنید؟

  • GammMusic
   نوشته شده در 11:55h, 23 می پاسخ

   درود بر شما نگار عزیز.بله آموزشگاه گام موزیک برای آموزش ویولن در کرج برنامه‌های آموزشی منعطفی را برای هنرجویان در نظر گرفته است. موفق باشید.

ارسال دیدگاه