آموزشگاه موسیقی گام

 

آموزش ویولن در کرج

آموزش ویولن در کرج

آموزش ویولن در کرج

آموزش ویولن در کرج در آموزشگاه موسیقی گام برگزار می‌گردد.
آکادمی گام موزیک یکی از بهترین آموزشگاه‌های تدریس تخصصی ساز ویولن در رده‌های سنی متفاوت زیر نظر برترین اساتید با تجربه در سطح کرج می‌باشد.
امروزه داشتن یک مهارت موسیقی که بصورت تخصصی بتوان آنرا فراگرفت، نواخت و حتی آموزش داد، یکی از بهترین راهکارها برای افزایش مهارت فردی است. آموزش ویولن در کرج نیز از این قاعده مستثنی نیست. آموزشگاه تخصصی گام موزیک نظر به ارائه آموزش های تخصصی در زمینه موسیقی کودک، آموزش سازهای ایرانی و کلاسیک در رده‌بندی بهترین آموزشگاه‌های تخصصی موسیقی در شهر کرج قرار دارد.

آموزش ویولن در کرج

ویولن سازی زهی و آرشه‌ای است و کوچک‌ترین عضو این خانواده به حساب می‌آید. بدون پرده بندی است و بیش از سه اکتاو وسعت صوتی دارد.
ویولن کوچک‌ترین و پرکاربرد‌ترین عضو خانوادۀ زهی آرشه‌ای غربی (ویولن، ویولا، ویولن سل، کنترباس) می‌باشد.
جنس ساز ویولن از چوب است و وزن سبک و اندازه‌اى کوچک دارد. بخش‌های تشکیل دهنده ساز ویولن بدنه، دسته و سر می‌باشند.
احتمالا روند تکاملی که منجر به پیدایش ویولن با مشخصات کنونی شد در اروپا و به قرن ۹ میلادی باز می‌گردد. بسیاری معتقدند که ویولن نمونه تکمیل شده ساز رباب است.
رباب سازی است که بعدها وقتی به اروپا آورده شد و تغییراتی در آن بوجود آمد به نام ربک در اروپا شهرت یافت.

برخی بر این باورند که ساز ویولن متعلق به یک امپراطوری در هند در ۵۰۰۰ سال قبل از میلاد بوده ‌است. و برخی دیگر ریشه آن را در افریقا و حتی کشورهای عربی می‌دانند.
ویولن در هنگام نواختن معمولاً روی شانه چپ قرار می‌گیرد و با آرشه که در دست راست نوازنده‌ است نواخته می‌شود.

تدریس ویولن در کرج

آموزش ویولن در کرج

ساز ویولن از جمله سازهای پرطرفداری است که برای یادگیری آن از هر گروه سنی طالب فراگیری و شرکت در کلاس آموزش ویولن در کرج هستند. هنرآموزان آکادمی گام موزیک بعد از مشاوره و انجام ثبت نام و حضور در کلاس آموزش ویولن باید مراحل آموزشی را طبق طرح سر فصل های درسی تدوین شده توسط این آکادمی را طی کنند. سپس در هر جلسه با بررسی تمارین و رفع ایرادات توسط بهترین استاد ویولن در کرج شما به رویای نوازندگی ویولن نزدیک می‌شوید.

از مزایای شرکت در کلاس ویولن در کرج به صورت حضوری داشتن دقت بالای استاد بر روند یادگیری هنرجو است. اینکه ایا شما تمام اصول لازم را در هنگام نشستن و نواختن ویولن رعایت می‌کنید امری است که در ابتدای اموزش و تدریس ویولن در کرج، مورد توجه اساتید می‌باشد.. نحوه درست در دست گرفتن ویولن و نواختن آن اولین گام اموزشی است که در صورت یادگیری درست آن، شما برای طی کردن باقی روند اموزشی به آن نیاز دارید.

کلاس ویولن در کرج

آموزشگاه موسیقی گام موزیک به عنوان اولین آکادمی تخصصی آموزش ویولن در کرج با داشتن سال‌ها تجربه در تدریس ساز ویولن به هنرجویان متعدد توانسته است بهترین و کارامدترین متدهای آموزشی را  در امر اموزش ویولن در کرج  به کار گیرد. در نهایت با دادن مدرک معتبر به هنرآموزان فارغ التحصیل شده این ساز مسئولیت آموزشی خود را با سربلندی به اتمام برساند.

آموزش ویولن در کرج

کوک سیم‌های ویولن از زیر به بم به ترتیب عبارتند از: می‌ (سیم اول)، لا (سیم دوم)، ر (سیم سوم)، (سل)سیم چهارم).
توانایی‌های گسترده این ساز هم به لحاظ تکنیک هم ساختار ویولن را به سازی بسیار توانا برای اجرای قطعات کلاسیک و قطعات موسیقی ایرانی تبدیل کرده است. همچنین ویولن ساز اصلی ارکستر نیز محسوب می‌شود .
به طور کلی ویولن در هنگام نواخته شدن با 3 نقطه چانه، شانه و دست چپ در تماس است و هر یک از این نقاط بخشی از بار دست گرفتن ساز را به دوش می‌کشند.
ویولن توسط آرشه‌ای نواخته می‌شود که بطور کلی از 2 قسمت چوب و موی آرشه تشکیل می‌شود. موی آرشه از جنس دم اسب یا مواد مصنوعی است.
ویولن در اواخر دوره سلطنت ناصرالدین شاه به ایران آمد و به دلیل شباهت آن با ساز کمانچه، نوازندگانی مانند تقی دانشور، حسین هنگ آفرین، و ابراهیم آژنگ در دارالفنون به فراگیری این ساز مشغول شدند.

آموزش ویولن به کودکان در کرج

تدریس ویولن در کرج فقط مختص به گروه سنی خاص و یا افراد با تجربه در حوزه موسیقی نیست. در آکادمی موسیقی گام موزیک آموزش پیانو در کرج برای گروه‌های سنی مختلف از کودکان تا بزرگسالان طرح درس شده است. هنرآموزان صرفه نظر از پیش زمینه آموزشی و یادگیری‌های قبلی از سطوح مبتدی تا پیشرفته آموزش می‌بینند. ساز ویولن از جمله سازهایی است که طرفداران خود را در هر گروه سنی دارد. ممکن است شما در اطراف خود کودک خردسالی را بیینید که توانایی خوبی در نواختن ویولن برخوردار است و این موجب شگفت زده شدن شما نیز باشد. اما آنچه بر همگان روشن است این است که کودکان هم در صورت داشتن علاقه و پشتکار و همچنین شرکت در کلاس ویولن در کرج، با صرف وقت و تمرین و ممارست می‌توانند در این عرصه به خوبی استعداد و هنر خود را برهمگان نمایش دهند.

پیش تر برایتان شرح دادیم که آموزش ساز ویولن محدود به سن و سال و جنسیت خاصی نیست. شما با هر میزان از بودجه که در دسترس داشته باشید می‌توانید برای شرکت در کلاس ویولن در کرج اقدام کنید.

بهترین کلاس ویولن در کرج

آموزش ویولن در کرج

یک اصل مهم را بارها در طول زندگیمان شنید‌ه‌ایم که توجه به کیفیت از کمیت آن بیشتر ارزش دارد. اگر شما تمرین‌های آموزشی و نکاتی که در حین آموزش ویولن در کرج را با دقت، توجه و علاقه زیاد تمرین کنید بسیار موثر تر است. تا اینکه که کاملا بدون توجه فقط با ساز درگیر شوید و نام آنرا تمرین بگذارید. با شرکت در کلاس اموزش ویولن و داشتن ممارست و تمرین و تکرار اصول تخصصی آموزش داده شده به شما به رویای ویالونیست شدن نزدیک و نزدیک تر می‌شوید.

بهترین استاد ویولن در کرج

برای اکثر علاقمندان به شرکت در کلاس ویولن در کرج، بسیار حائز اهمیت است که تدریس ویولن تحت نظارت بهترین استاد ویولن در کرج باشد. بنابراین باید مهمترین ویژگی های یک استاد تراز اول تدریس ویولن را برایتان شرح دهیم.
گام موزیک بعنوان آکادمی تخصصی آموزش ویولن در کرج بنابر سال‌ها تجربه تدریسو آموزش تخصصی موسیقی و ساز ویولن، معیار همکاری خود را با اساتید بر مبنای موارد زیر قرار می‌دهد.
داشتن تخصص و تجربه‌های موفق آموزشی بر پایه تسلط کامل بر تکنیک‌ها و اصول نوازندگی، تئوری موسیقی است.
از دیگر ویژگی های داشتن علاقه و انگیزه فراوان به ساز و انتخاب بهترین شیوه ارائه و آموزش دانش خود به هنرآموزان خود است.
از ویژگی‌های بارز بهترین استادان ویولن در کرج توانایی شناسایی نیازهای هر دانش‌آموز را دارند. این عزیزان با تجربه توانایی این را دارند که برنامه‌های آموزشی تدوین شده را بر اساس توانایی‌ها، نقاط قوت و ضعف، و هدف هر دانش‌آموز سفارشی می‌کنند. بهترین استاد آموزش ویولن قادر است به صورت فردی و متناسب با هر دانش‌آموز روش‌ها و تمرینات مناسبی جهت بهترین بازدهی در تدریس ویولن ارائه دهند.

پیش‌تر برایتان شرح دادیم که آموزش ساز ویولن محدود به سن و سال و جنسیت خاصی نیست. شما با هر میزان از بودجه که در دسترس داشته باشید می‌توانید برای شرکت در کلاس ویولن در کرج اقدام کنید. کلاس ویولن در کرج در آموزشگاه گام از سطح مبتدی تا حرفه ای به صورت خصوصی و گروهی برگزار می‌گردد و با اجراهای زنده نیز همراه است برای اطلاعات بیشتر می‌توانید همه روزه از ساعت 10 الی 20 با آموزشگاه موسیقی گام تماس بگیرید.

مشاهده ویدئو آموزش ویولن در اپارات گام موزیگ

آموزش خصوصی ویولن در کرج - کلاس خصوصی پیانو در کرج

تدریس تخصصی ویولن در کرج - آموزش و تدریس ویولن کودک در کرج

18 Comments
 • آروشا خسروی
  Posted at 17:08h, 24 أبريل رد

  سلام و عرض ادب من خیلی دوست دارم ساز ویولن یاد بگیرم ولی چپ دست هستم آیا میتونم این ساز رو در دستانم درست نگه دارم و یاد بگیرم ؟

  • GammMusic
   Posted at 14:47h, 17 أكتوبر رد

   درود بر شما آروشای عزیز. در این خصوص به شما این اطمینان را میدهیم که هیچ فرقی ندارد شما چپ دست باشید و یا راست دست! در هرصورت نیازمند آن هستید که مهارتهایی را به جهت نواختن ویولن بیاموزید که تا بحال آموزش ندیده اید. تمرین و ممارست در فرایند یادگیری بسیار مهم است. پیروز و موفق باشید.

 • حمید بنفشه خواه
  Posted at 15:43h, 30 أبريل رد

  ساز ویولن از لحاظ تکنیکی از جمله سازهای بسیار توانایی است که از جمله سازهای اصلی در اجرای ارکستر میباشد بنده از هنرجویان آمورشگاه شما هستم و تشکر میکنم از استاد عزیزم

  • GammMusic
   Posted at 14:35h, 01 نوفمبر رد

   درود بر شما حمید عزیز از همراهی شما با آکادمی گام موزیک متشکریم.موفقیت شما آرزوی ماست.

 • الهه نظری
  Posted at 17:19h, 02 مايو رد

  سلام شرایط سنی برای آموزش ساز ویولن به جه صورت هست برای ثبت نام فرزندم در آموزشگاه شما سوال میکنم ؟

  • GammMusic
   Posted at 15:19h, 24 أكتوبر رد

   درود بر شما الهه عزیز. در این خصوص پیشنهاد می‌کنیم با مشاوران ما در آکادمی گام موزیک از طریق شماره های ۰۲۶۳۴۲۱۲۲۰۳ – ۰۲۶۳۴۲۱۰۲۹۶ تماس بگیرید تا به بهترین شکل شما را راهنمایی کنند. موفق باشید.

 • آوا حسینی
  Posted at 16:33h, 04 مايو رد

  سلام و عرض ادب
  برای کسانی که مبتدی هستن و تازه میخوان شروع کنن به آموزش ساز ویولن مدت زمان کلاسهای آموزشی به چه شکلی هست بهتره از کلاسهای گروهی استفاده بشه یا خصوصی؟

  • GammMusic
   Posted at 14:34h, 17 أكتوبر رد

   درود بر شما آوای عزیز. درباره مدت زمان، اکادمی گام موزیک برنامه های آموزشی مدون و با انعطافی را برای آموزش هنرجویان تدبیر نموده است. اما در خصوص یادگیری ویولن به صورت کلاس گروهی و یا انفرادی تا حدی به نظر خود شما بستگی دارد. در صورت داشتن سوال در این زمینه با کارشناسان ما از طریق شماره های ۰۲۶۳۴۲۱۲۲۰۳ – ۰۲۶۳۴۲۱۰۲۹۶ نیز می‌توانید در ارتباط باشید.

 • منافی
  Posted at 21:19h, 07 مايو رد

  سلام وقت بخیر برای کسانی که مبتدی هستند و میخوان ساز ویولن یاد بگیرن چقدر زمان میبره یعنی مدت زمان آموزش چقدر طول میکشه؟

 • محمدرضا
  Posted at 14:24h, 09 مايو رد

  سلام برای یادگیری کامل ساز یولن چقدر زمان احتیاج هست و آیا شرایط سنی وجود داره ؟

 • لیلا زمانی
  Posted at 15:32h, 10 مايو رد

  من تازه مشغول آموزش ساز ویولن شدم ولی کوک کردن این ساز برام خیلی سخته آیا به مرور میتونم بهتر یاد بگیرم ؟

  • GammMusic
   Posted at 11:06h, 25 أغسطس رد

   درود بر شما خانم زمانی عزیز. انجام کوک ساز به ممارست و تمرین مداوم احتیاج دارد. در طول دوره آموزش با کمک و راهنمایی استاد خود به توانایی و تبحر بالایی می‌رسید.

 • Fateme
  Posted at 22:42h, 22 مارس رد

  سلام و وقت بخیر
  بهترین ویولن برای مبتدی چی معرفی میکنید
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • GammMusic
   Posted at 11:14h, 26 مارس رد

   درود بر شما فاطمه عزیز. در خصوص سوالتون لطفا با شماره های ۰۲۶۳۴۲۱۲۲۰۳ – ۰۲۶۳۴۲۱۰۲۹۶ تماس بگیرید تا مشاوران ما در آکادمی گام موزیک شما رو راهنمایی کنند.

 • نگار فروتن فر
  Posted at 17:01h, 22 مايو رد

  با سلام من میخواستم بدونم میشه برای ترم تابستون آموزش ویولن رو به صورت خصوصی بهم تدریس کنید؟

  • GammMusic
   Posted at 11:55h, 23 مايو رد

   درود بر شما نگار عزیز.بله آموزشگاه گام موزیک برای آموزش ویولن در کرج برنامه‌های آموزشی منعطفی را برای هنرجویان در نظر گرفته است. موفق باشید.

 • نوشا
  Posted at 15:02h, 05 نوفمبر رد

  ویولن یکی از بهترین سازهایی هایی که من به عمرم دیدم. توانایی نواختن اون فقط نیاز به استعدادو علاقه، شرکت در یک کلاس اصولی اموزش ویولن و تمرین های مستمر داره. با رعایت این نکات هرکسی میتونه یه ویولنیست تراز اول بشه. با تشکر از استاد عزیزم

  • GammMusic
   Posted at 18:18h, 08 نوفمبر رد

   درود یر شما نوشا عزیز. با تشکر از نکته سنجی و اشاره به موارد مهمی که ذکر کردید. موفق باشید

Post A Comment