آموزشگاه موسیقی گام

 

آموزش آواز در کرج

آموزش آواز در کرج

آموزش آواز در کرج

آموزش آواز در کرج

آموزش آواز در کرج با آموزشگاه موسیقی گام تحت نظر استادان برجسته ایران آموزش داده می شود. آواز ترکیب علم و هنر است. آواز از نواهای موسیقی است که از قرن‌ها قبل در میان ایرانیان رواج داشته است.
آوازهای سنتی ایرانی شامل: آواز ابوعطا، آواز افشاری، آواز دشتی، آواز بیات ترک و آواز اصفهان است.
دسته بندی آوازها به آواز ابوعطا، آواز افشاری و … باعث می‌شود بسیاری از افراد هر کدام از دسته‌ها را یک فرم موسیقیایی بدانند در حالی که به عنوان مثال نباید آواز افشاری را از آواز عطایی جدا دانست. تفاوت در دسته بندی‌ها به نوع محتوایی موسیقیایی اشاره دارد.

همه ما از تاثیری که موسیقی و فراگیری تکنیکی آن بر روی جسم و روان انسان می‌گذارد مطلع هستیم. ممکن است این تجربه برای شما بارها تکرار شده باشد، هنگامی که تحت تاثیر احساسات شدیدی اعم از شادی و یا ناراحتی هستید، ناخودآگاه به خواندن آواز و یا تکرار آهنگی که با شرایط روحیتان سازگار است روی می‌آورید. آموزش آواز در کرج یکی از آموزش‌های موثر در بهبود سلامت روان و همچنین تقویت ارگانهای جسم شما است.

تدریس آواز در کرج

با آموزش آواز در آموزشگاه موسیقی گام ، انواع روش‌های دیگر یا سیستم‌های آموزشی صدا همراه با تمرین‌ها، بازی‌ها و برنامه‌های به روز هماهنگ می‌شوید.
هدف اصلی ما تغییر صدای ذاتی شما نیست.قصد و مقصود ما این است که تبدیل به صدایی منحصر به فرد شوید و صدای خود را داشته باشید.

احساس اینکه شما توانایی آواز خواندن را دارید باعث ایجاد حس انگیزه و تقویت اعتماد به نفس در وجودتان می‌شود. اینکه جنس صدای شما چگونه است در مقایسه با دانش تکنیکی و تسلط شما بر روی ردیف و شیوه فراگیری و تدریس اواز در کرج در مدار پایین‌تری قرار دارد.

برای مثال در آموزش آواز سنتی در کرج اینکه چگونه ایرادات صدای شخص برطرف شود مطرح نیست اما داشتن تکنیک و نحوه اجرای اصولی همیشه شرط اصلی است. آموزشگاه موسیقی گام موزیک با برگذاری کلاسهای آموزش آواز در کرج همواره در نظر دارد تا شما با هر صدایی که دارید و حتی بدون داشتن پیش زمینه، آموزش و تجربه قبلی، بتوانید تنها با شرکت در کلاس آواز در کرج تکنیک‌های اصولی آوازخوانی را یاد بگیرید و از مزایا و تاثیرات عالی آن در زندگیتان بهره‌مند شوید.

آموزش آواز در کرج

یکی از پایه‌های کار صوتی، ایجاد اعتماد به نفس است. اما بیش از این، ما باید آواز خواندن را بیاموزیم تا هنگام خواندن، تکنیک مناسب را بیاموزیم. زمانی که شما با تکنیک درست و سالم آواز می‌خوانید، در واقع شما صدای خود را برای ماندگاری و استقامت و همچنین عملکرد بهینه حفظ می‌کنید.
تکنیک خوب شامل درک ابزار شما و استفاده از عادت‌های توصیه شده هنگام گرم شدن یا کار کردن با صدای شماست. برای ایجاد یک اثر هنری، نیاز به شناخت و درک آن هنر دارید. هدف شما در یادگیری آواز نباید فقط ایجاد یک صدا برای خواندن باشد بلکه چگونگی عملکرد و یادگیری تکنیک‌ها نیز در اولویت است.

با آموزش آواز در آموزشگاه موسیقی گام ، انواع روش‌های دیگر یا سیستم‌های آموزشی صدا همراه با تمرین‌ها، بازی‌ها و برنامه‌های به روز هماهنگ می‌شوید.
هدف اصلی ما تغییر صدای ذاتی شما نیست.قصد و مقصود ما این است که تبدیل به صدایی منحصر به فرد شوید و صدای خود را داشته باشید.

بهترین کلاس آواز در کرج

در آموزشگاه موسیقی گام صدای شما تقویت می‌شود و در راستای شکوفایی و توانمندسازی استعداد شما تحت نظر اساتید برجسته‌ی کشور آموزش صورت می‌گیرد. اساتید برجسته آموزشگاه موسیقی گام با تمرکز بر روی یادگیری هنرجو دوره‌های آموزشی را برگزار می‌کنند. با توجه به سن و استعداد هنر و دوره‌های آموزشی برگزار می‌شود.

 

آموزش آواز در کرج
کلاس آواز در کرج

جهت اطلاع از کلاس‌ها و ثبت نام در دوره‌های آموزشی با آموزشگاه موسیقی گام تماس بگیرید. آموزشگاه موسیقی گام واقع در کرج در زمینه آموزش هارمونیکا، آموزش سه تار، آموزش تار، آموزش آواز فعالیت دارد.

آموزش خوانندگی در سبک های پاپ، پاپ کلاسیک و ایرانی

آموزش آواز از گذشته تا کنون به روش سنتی به نقل از گذشتگان به نسل آینده رسیده است. آموزش به این شیوه است که که استاد گوشه هایی را می‌خواند و سپس هنرجو آنها را به خاطر می‌سپارد و تا جلسه بعد تمرین می‌کند. درجلسه بعد هنرجو می‌خواند و اشکالاتش را رفع می‌کند.
در این جلسات به مباحث مربوط به صداسازی پرداخته می‌شود و هنرجو همزمان با آموزش آواز به صورت تخصصی با صدا سازی و نکات تکنیکی در آموزش آواز آشنا می‌شود.

آموزش آواز پاپ در کرج

آکادمی گام موزیک اولین آکادمی تخصصی آموزش موسیقی در شهر کرج است. این آموزشگاه با هدف آموزش تخصصی ساز های موسیقی ایرانی و جهانی  دایر شده است. گام موزیک آموزش آواز در کرج یا آموزش خوانندگی در سبک های: آواز پاپ، آواز پاپ کلاسیک و همچنین آواز ایرانی را به صورت کاملا آکادمیک، برای هنرجویان مستعد و علاقمند به فراگیری آواز ارائه می‌دهد.  

در آموزشگاه گام دو روش آموزش آواز پاپ برای علاقمندان وجود دارد.

 •  صداسازی و آواز پاپ

   این روش صداسازی محور است. همپچنین بر پایه شناخت عضلات مهم در نفس گیری و تمرینات مناسب برای تقویت هر یک از آن‌ها ایجاد شده است. آشنایی و شناخت اعضای مهم در تولید صوت و تمرینات مناسب برای تقویت هر یک از آن‌ها از ویژگی های مهم این روش است. 
   

 • اصول تخصصی آواز پاپ با متد SPPS


این روش با طرح درسی سطح بندی شده تدریس آواز پاپ  برای هنرجویانِ علاقمند طراحی شده است. این متد در هشت فصل همراه با آزمون های پایان دوره طراحی شده است. در هر فصل تمام دروس از پیش مشخص و ضبط شده و فایل‌های صوتی با کیفیت مطلوب در اختیار هنرجو قرار می گیرند.

 

تدریس آواز به کودکان

آموزش آواز در کرج
آموزش تخصصی آواز به کودکان

کودکانی که استعداد یا علاقه به آواز خوانی دارند در آموزشگاه موسیقی گام با اساتید برجسته آواز خوانی را می‌آموزند.

 • اکتشافات صوتی کودک را مهم جلوه دهید و او را تشویق کنید.
 • به کودک فرصت بدهید که به تنهایی و با دیگران آواز بخواند.
 • سعی کنید که کودک در بین افراد قوی آواز خوانی قرار بگیرد و با آنها تمرین کند.

آموزش آواز بانوان در کرج

بانوان با استعدادی که علاقمند به فراگیری دوره های تکنیکی آموزش آواز در کرج هستند می‌توانند برای شرکت در کلاس‌های آموزش اواز کرج به صورت تکنیکی از مبتدی تا پیشرفته در آموزشگاه گام موزیک ثبت نام نمایند. لازم به ذکر است که پس از گذراندن سر فصل‌های مشخص شده تحت آموزش برترین اساتید آواز کرج می‌توانند مدرک معتبر دوره آموزش اواز خود را از آکادمی گام موزیک دریافت نمایند.

گام موزیک در تلاش است تا همواره ذوق و استعداد یادگیری علاقمندان موسیقی را حمایت کرده و آنها را تا رسیدن به هدف نهایی و حرفه‌ای شدن مشایعت کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آموزش سازهای موسیقی در گام موزیک کلیک نمایید.

آموزش ساز ویولن   

 

 

8 نظر
 • پریوش
  نوشته شده در 21:24h, 29 آوریل پاسخ

  برای یادگیری آواز اول از همه باید به آموزش تکنیکها بپردازیم ممنونم از آموزشگاه گام که این فرصت رو برای کودکانمان فراهم کرده است

  • GammMusic
   نوشته شده در 15:09h, 01 نوامبر پاسخ

   درود بر شما پریوش عزیز. از همراهی شما با آکادمی موسیقی گام متشکریم. پیروز و موفق باشید

 • پریچهر بیات
  نوشته شده در 18:07h, 02 می پاسخ

  سلام وعرض ادب
  این آوازهای سنتی ایرانی که در مطلب بالا ذکر شده انواع مختلفی داره فرق این آوازها در چه موردی هست ؟ کاشکی بیشتر در موردش توضیح میدادید ?

  • GammMusic
   نوشته شده در 15:03h, 02 ژانویه پاسخ

   درود بر شما خانم بیات عزیز. پیرامون اموزش اواز دراموزشگاه گام در سبک های پاپ ، پاپ کلاسیک و ایرانی به زودی مطالب جامعی در مقاله قرار میدهیم. در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتری دارید خوشحال میشیم از طریق شماره های ۰۲۶۳۴۲۱۲۲۰۳- ۰۲۶۳۴۲۱۰۲۹۶ با مشاوران گام موزیک تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

 • حسین کردبچه
  نوشته شده در 16:16h, 04 می پاسخ

  برای یادگیری آواز یادگیری تکنیکها در الویت است بهتره اول تکنیک این کار اموزش داده شود که خوشبختانه آموزشگاه گام خیلی اصولی و درست این روش آموزشی رو ارائه میده

  • GammMusic
   نوشته شده در 14:12h, 19 سپتامبر پاسخ

   درود بر شما حسین عزیز. با تشکر از همراهی شما. تلاش کاد ر آموزشی گام موزیک همواره همین بوده است که آموزش ها دقیق ، تکنیکی و اصولی باشد.

 • محمدی
  نوشته شده در 20:57h, 07 می پاسخ

  به نظر بنده برای آموزش آوار اول از همه باید اعتماد به نفس بالایی داشته باشیم تا بتونیم در این زمینهدموفق بشیم

  • GammMusic
   نوشته شده در 13:45h, 19 سپتامبر پاسخ

   درود بر شما. یادگیری آواز یک پروسه زمانبر اما پویا هست. بسته به شدت علاقه و زمانی که برای آموزشها و انجام تمرین هایتان میگذارید این بازه متفاوت هست.

ارسال دیدگاه