آموزشگاه موسیقی گام

 

آموزش آواز در کرج

آموزش آواز در کرج

آموزش آواز در کرج

آموزش آواز در کرج

آموزش آواز در کرج با آموزشگاه موسیقی گام تحت نظر استادان برجسته ایران آموزش داده می شود. آواز ترکیب علم وهنر است. آواز از نواهای موسیقی است که از قرن‌ها قبل در میان ایرانیان رواج داشته است. آوازهای سنتی ایرانی شامل: آواز ابوعطا، آواز افشاری، آواز دشتی، آواز بیات ترک و آواز اصفهان است.
دسته بندی آوازها به آواز ابوعطا، آواز افشاری و … باعث می‌شود بسیاری از افراد هر کدام از دسته‌ها را یک فرم موسیقیایی بدانند در حالی که به عنوان مثال نباید آواز افشاری را از آواز عطایی جدا دانست تفاوت در دسته بندی‌ها به نوع محتوایی موسیقیایی اشاره دارد.

تدریس آواز در کرج

آموزش آواز در کرج

یکی از پایه‌های کار صوتی، ایجاد اعتماد به نفس است. اما بیش از این، ما باید آواز خواندن را بیاموزیم تا هنگام خواندن، تکنیک مناسب را بیاموزیم. زمانی که شما با تکنیک درست و سالم آواز می‌خوانید، در واقع شما صدای خود را برای ماندگاری و استقامت و همچنین عملکرد بهینه حفظ می‌کنید.
تکنیک خوب شامل درک ابزار شما و استفاده از عادت‌های توصیه شده هنگام گرم شدن یا کار کردن با صدای شماست. برای ایجاد یک اثر هنری، نیاز به شناخت و درک آن هنر دارید. هدف شما در یادگیری آواز نباید فقط ایجاد یک صدا برای خواندن باشد بلکه چگونگی عملکرد و یادگیری تکنیک‌ها نیز در اولویت است.

با آموزش آواز در آموزشگاه موسیقی گام ، انواع روش‌های دیگر یا سیستم‌های آموزشی صدا همراه با تمرین‌ها، بازی‌ها و برنامه‌های به روز هماهنگ می‌شوید.
هدف اصلی ما تغییر صدای ذاتی شما نیست.قصد و مقصود ما این است که تبدیل به صدایی منحصر به فرد شوید و صدای خود را داشته باشید.

تدریس آواز به کودکان

آموزش آواز در کرج
آموزش تخصصی آواز به کودکان

کودکانی که استعداد یا علاقه به آواز خوانی دارند در آموزشگاه موسیقی گام با اساتید برجسته آواز خوانی را می‌آموزند.

 • اکتشافات صوتی کودک را مهم جلوه دهید و او را تشویق کنید.
 • به کودک فرصت بدهید که به تنهایی و با دیگران آواز بخواند.
 • سعی کنید که کودک در بین افراد قوی آواز خوانی قرار بگیرد و با آنها تمرین کند.

بهترین کلاس آواز در کرج

در آموزشگاه موسیقی گام صدای شما تقویت می‌شود و در راستای شکوفایی و توانمندسازی استعداد شما تحت نظر اساتید برجسته‌ی کشور آموزش صورت می‌گیرد. اساتید برجسته آموزشگاه موسیقی گام با تمرکز بر روی یادگیری هنرجو دوره‌های آموزشی را برگزار می‌کنند. با توجه به سن و استعداد هنرو دوره‌های آموزشی برگزار می‌شود.
جهت اطلاع از کلاس‌ها و ثبت نام در دوره‌های آموزشی با آموزشگاه موسیقی گام تماس بگیرید. آموزشگاه موسیقی گام واقع در کرج در زمینه آموزش هارمونیکا، آموزش سه تار، آموزش تار، آموزش آواز فعالیت دارد.

آموزش آواز از گذشته تا کنون به روش سنتی به نقل از گذشتگان به نسل آینده رسیده است.
آموزش به این شیوه است که که استاد گوشه هایی را می‌خواند و سپس هنرجو آنها را به خاطر می‌سپارد و تا جلسه بعد تمرین می‌کند. درجلسه بعد هنرجو می‌خواند و اشکالاتش را رفع می‌کند.
در این جلسات به مباحث مربوط به صداسازی پرداخته می‌شود و هنرجو همزمان با آموزش آواز به صورت تخصصی با صدا سازی و نکات تکنیکی در آموزش آواز آشنا می‌شود.

4 نظر
 • حسین کردبچه
  نوشته شده در 16:16h, 04 می پاسخ

  برای یادگیری آواز یادگیری تکنیکها در الویت است بهتره اول تکنیک این کار اموزش داده شود که خوشبختانه آموزشگاه گام خیلی اصولی و درست این روش آموزشی رو ارائه میده

  • GammMusic
   نوشته شده در 14:12h, 19 سپتامبر پاسخ

   درود بر شما حسین عزیز. با تشکر از همراهی شما. تلاش کاد ر آموزشی گام موزیک همواره همین بوده است که آموزش ها دقیق ، تکنیکی و اصولی باشد.

 • محمدی
  نوشته شده در 20:57h, 07 می پاسخ

  به نظر بنده برای آموزش آوار اول از همه باید اعتماد به نفس بالایی داشته باشیم تا بتونیم در این زمینهدموفق بشیم

  • GammMusic
   نوشته شده در 13:45h, 19 سپتامبر پاسخ

   درود بر شما. یادگیری آواز یک پروسه زمانبر اما پویا هست. بسته به شدت علاقه و زمانی که برای آموزشها و انجام تمرین هایتان میگذارید این بازه متفاوت هست.

ارسال دیدگاه