آموزشگاه موسیقی گام

 

آموزش تئوری موسیقی در کرج

آموزش تئوری موسیقی در کرج

آموزش تئوری موسیقی در کرج

آموزش تئوری موسیقی در کرج

آموزش تئوری موسیقی آموزشگاه گام

آموزش تئوری موسیقی در کرج زیر نظر اساتید شناخته شده و مجرب برگزار می‌گردد که با مراجعه به قسمت اساتید در سایت آموزشگاه موسیقی گام می‌توانید با مدرسین آموزشگاه آشنا شوید.

 تئوری موسیقی

صدا و ریتم مهمترین عناصرتشکیل دهنده تئوری موسیقی می‌باشند.

تئوری موسیقی شامل تحلیل نتهای ملودی قطعات و نیز بررسی آنها از نظر ریتم و هارمونی (هماهنگی) اجزاء آن می‌باشد.

در کل می‌توان گفت تئوری موسیقی به بررسی مکانیک موسیقی، نحوه کارکرد موسیقی، پویایی و دینامیک، نرمی و سختی اصوات و فواصل می‌پردازد.

تئوری موسیقی از قرنهای گذشته ابداع شده و به تدریج کاملتر شده است.

می‌توان تئوری موسیقی را بر اساس قوانین ریاضی نیز بررسی کرد که در این نحوه بررسی قوانین موجود در ریاضی در تئوری موسیقی نیز کارکرد دارد.

تئوری موسیقی شاخه‌ای تخصصی از رشته موسیقی است. کسی که در این زمینه کار می‌کند باید با انواع صدای نت‌ها، تشخیص نتها بر روی حاملهای مختلف، فاصله‌ها، میزانها، ریتمها، گامها و مدها، علائم اجرایی و دینامیکی و تکنیکی موسیقی آشنا باشد.

اهمیت تئوری موسیقی به قدری است که نوازندگانی که شناختی از آن ندارند با نوازندگانی که به آن تسلط دارند در دسته‌بندی یکسانی قرار نمی‌گیرند. تئوری موسیقی پیش‌نیاز قطعی دروس سلفژ، هارونی، آهنگسازی نیز می‌باشد.

آموزشگاه موسیقی گام همه روز غیر از جمعه‌ها از ساعت ده صبح تا هشت و نیم شب پاسخگوی شما عزیزان می‌باشد. جهت مراجعه حضوری آدرس ما : کرج ، خیابان شهید بهشتی‌، نرسیده به سه راه گوهردشت، نبش ده متری انقلاب می‌باشد.

بدون نظر

ارسال دیدگاه